Selected image for FABBYGO Скара BQ-LUX
Ново

FABBYGO Скара BQ-LUX

Ananas direct badge iconбрзо
7.700 ДЕНЗаштеда 1.701 ДЕН
5.999ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 1000 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Црна

Опис на производот

Димензии: 103.5x67x96cm
Висина за готвење: 84cm
Решетка за готвење: 30×39.4cm
Тава за јаглен: 562×22.2cm

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Тежина и димензии

Тежина
11 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
103.5x67x96cm

Ананас ID

Шифра на производот
G5E2ILC5FX

EAN /   код

EAN /   код
AN68SG0FLV
7.700 ДЕНЗаштеда 1.701 ДЕН
5.999ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 1000 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Димензии: 103.5x67x96cm
Висина за готвење: 84cm
Решетка за готвење: 30×39.4cm
Тава за јаглен: 562×22.2cm

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Тежина и димензии

Тежина
11 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
103.5x67x96cm

Ананас ID

Шифра на производот
G5E2ILC5FX

EAN /   код

EAN /   код
AN68SG0FLV
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.