Slike HISENSE Клима Инвертер WINGS PRO KB35YR3EG/KB35YR3EW 3.5KW
Slike HISENSE Клима Инвертер WINGS PRO KB35YR3EG/KB35YR3EW 3.5KW
Slike HISENSE Клима Инвертер WINGS PRO KB35YR3EG/KB35YR3EW 3.5KW
Slike HISENSE Клима Инвертер WINGS PRO KB35YR3EG/KB35YR3EW 3.5KW
Slike HISENSE Клима Инвертер WINGS PRO KB35YR3EG/KB35YR3EW 3.5KW
Slike HISENSE Клима Инвертер WINGS PRO KB35YR3EG/KB35YR3EW 3.5KW
Slike HISENSE Клима Инвертер WINGS PRO KB35YR3EG/KB35YR3EW 3.5KW
Slike HISENSE Клима Инвертер WINGS PRO KB35YR3EG/KB35YR3EW 3.5KW

HISENSE Клима Инвертер WINGS PRO KB35YR3EG/KB35YR3EW 3.5KW

River Soft
32.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Инвертер SMART
• Инвертер клима уред со ГРЕАЧ НА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА
• WINGS серија
• GMCC TOSHIBA компресор
• Скриен ЛЕД Дисплеј
• WiFi ВКЛУЧЕН + Паметна гласовна контрола
• 12000BTU
• Капацитет на ладење 3.4KW
• Капацитет на греење 3.8KW
• SEER 6.1 kWh
• SCOP 4.0 kWh
• EER на ладење 2.98 kWh
• COP на греење 3.62 kWh
• ДИГИТАЛЕН КОМПРЕСОР МОТОР
• HI-NANO е вид на ефикасна јонска технологија што генерира 1 милион јони/см3 може ефикасно да го спречи коронавирусот (SARS-CoV-2) за 93.54% во затворен простор во рок од два часа
• 4во1 филтер + Активен јаглен филтер
• Двоен одвод на кондензаторот
• Отпорност на мувла
• Капацитет на одвлажнување 2.0л/ч
• I-feel функција која ја мери температурата што треба да се постигне онаму каде што е далечинксиот управувач
• Заштита од ладен воздух
• Турбо функција
• Функција за автоматско рестартирање
• Проток на воздух 550m3/h
• 4D Auto swing
• Super cooling ладење
• Тајмер 24 часа
• Ноќен режим на работа
• Sleep функција
• Работна температура греење -20/+24
• Работна температура ладење -15/+43
• Бучност внатрешна единица макс. 39 dB
• Тип на гас R32
• Енергетска класа А++ на ладење/А+ на греење
• Димензии внатрешна единица 833x256x203 мм
• Димензии надворешна единица 660x483x240 мм

Спецификации

Бренд
Hisense

Технички детали

Боја на производот
Бела
Капацитет на BTU
12000 BTU
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
39 dB
Моќ
3800 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
203 cm
Ширина (см)
833 cm
Висина (см)
256 cm

Ананас ID

Шифра на производот
2CX9JTNHMS

EAN /   код

EAN /   код
ANOF4XIUIN
32.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Инвертер SMART
• Инвертер клима уред со ГРЕАЧ НА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА
• WINGS серија
• GMCC TOSHIBA компресор
• Скриен ЛЕД Дисплеј
• WiFi ВКЛУЧЕН + Паметна гласовна контрола
• 12000BTU
• Капацитет на ладење 3.4KW
• Капацитет на греење 3.8KW
• SEER 6.1 kWh
• SCOP 4.0 kWh
• EER на ладење 2.98 kWh
• COP на греење 3.62 kWh
• ДИГИТАЛЕН КОМПРЕСОР МОТОР
• HI-NANO е вид на ефикасна јонска технологија што генерира 1 милион јони/см3 може ефикасно да го спречи коронавирусот (SARS-CoV-2) за 93.54% во затворен простор во рок од два часа
• 4во1 филтер + Активен јаглен филтер
• Двоен одвод на кондензаторот
• Отпорност на мувла
• Капацитет на одвлажнување 2.0л/ч
• I-feel функција која ја мери температурата што треба да се постигне онаму каде што е далечинксиот управувач
• Заштита од ладен воздух
• Турбо функција
• Функција за автоматско рестартирање
• Проток на воздух 550m3/h
• 4D Auto swing
• Super cooling ладење
• Тајмер 24 часа
• Ноќен режим на работа
• Sleep функција
• Работна температура греење -20/+24
• Работна температура ладење -15/+43
• Бучност внатрешна единица макс. 39 dB
• Тип на гас R32
• Енергетска класа А++ на ладење/А+ на греење
• Димензии внатрешна единица 833x256x203 мм
• Димензии надворешна единица 660x483x240 мм

Спецификации

Бренд
Hisense

Технички детали

Боја на производот
Бела
Капацитет на BTU
12000 BTU
Ниво на бучава во внатрешната единица (голема брзина)
39 dB
Моќ
3800 W
Тип на производ
Инвертер клима

Димензии на производот

Должина (см)
203 cm
Ширина (см)
833 cm
Висина (см)
256 cm

Ананас ID

Шифра на производот
2CX9JTNHMS

EAN /   код

EAN /   код
ANOF4XIUIN
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.