Selected image for ILLY Кафемат Francis X7.1 Бел + 18 Classico Lungo Капсули

ILLY Кафемат Francis X7.1 Бел + 18 Classico Lungo Капсули

Ananas direct badge iconбрзо
12.500 ДЕНЗаштеда 2.010 ДЕН
10.490ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 1700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Бела

Опис на производот

Бидете сами свој бариста. Уживајте во незаборавно кафе направено со професионалната машинаа X7.1. Може да создадете совршено еспресо со крема, за прекрасно капучино, лате или макијато. Пробајте автентично италијанско кафе и доживејте го како највисок израз на креативност, со illy Francis Francis X7.1, во вашата омилена белa боја.

Технички карактеристики:

Дизајн на познатиот италијански архитект Лука Траци, инспириран од ретро апарати за еспресо. Елегантна црвена боја што идеално го истакнува неговиот ретромодерен дизајн.

Млазница за млеко со пена
Простор за греење на чаши
Притисок на пумпата 15 бари
Иновативна 2-фазна технологија Iperespresso: „дифузија – дестилација
Контрола на нивото на водата
Индикаторско светло за десалинизација
Читања на температурата
Алуминиумски термоблок
Капацитет на резервоарот за вода: 1,2 литар
Индикација за празнење на резервоарот за одвод
Звучни сигнали
Напон: 230V, 50HZ
Моќност: 1200W
Тежина: 6 кг
Димензии 28cm (ширина) x 28cm (должина) x 31 (висина)

Спецификации

Бренд
ILLY

Тежина и димензии

Тежина
6 kg
Должина (см)
28 cm
Ширина (см)
28 cm
Висина (см)
31 cm

Технички детали

Боја на производот
Бела
Име на моделот
Francis X7.1

Ананас ID

Шифра на производот
Y8V44YT7RS

EAN /   код

EAN /   код
ANT9D3225K
12.500 ДЕНЗаштеда 2.010 ДЕН
10.490ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Износ на рата: 1700 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

Бидете сами свој бариста. Уживајте во незаборавно кафе направено со професионалната машинаа X7.1. Може да создадете совршено еспресо со крема, за прекрасно капучино, лате или макијато. Пробајте автентично италијанско кафе и доживејте го како највисок израз на креативност, со illy Francis Francis X7.1, во вашата омилена белa боја.

Технички карактеристики:

Дизајн на познатиот италијански архитект Лука Траци, инспириран од ретро апарати за еспресо. Елегантна црвена боја што идеално го истакнува неговиот ретромодерен дизајн.

Млазница за млеко со пена
Простор за греење на чаши
Притисок на пумпата 15 бари
Иновативна 2-фазна технологија Iperespresso: „дифузија – дестилација
Контрола на нивото на водата
Индикаторско светло за десалинизација
Читања на температурата
Алуминиумски термоблок
Капацитет на резервоарот за вода: 1,2 литар
Индикација за празнење на резервоарот за одвод
Звучни сигнали
Напон: 230V, 50HZ
Моќност: 1200W
Тежина: 6 кг
Димензии 28cm (ширина) x 28cm (должина) x 31 (висина)

Спецификации

Бренд
ILLY

Тежина и димензии

Тежина
6 kg
Должина (см)
28 cm
Ширина (см)
28 cm
Висина (см)
31 cm

Технички детали

Боја на производот
Бела
Име на моделот
Francis X7.1

Ананас ID

Шифра на производот
Y8V44YT7RS

EAN /   код

EAN /   код
ANT9D3225K
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.