Selected image for KAPPA Спортски Патики KOMBAT CROSSFIT

KAPPA Спортски Патики KOMBAT CROSSFIT

D Sport
4.399 ДЕНЗаштеда 2.199 ДЕН
2.200ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Спортски Патики

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Бела
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
H3HQJ8NYJO

EAN /   код

EAN /   код
8058182109044
4.399 ДЕНЗаштеда 2.199 ДЕН
2.200ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Спортски Патики

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Бела
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
H3HQJ8NYJO

EAN /   код

EAN /   код
8058182109044
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.