Slike KOOPMAN Табуретка 45х45х39 цм
Slike KOOPMAN Табуретка 45х45х39 цм

KOOPMAN Табуретка 45х45х39 цм

Меркур
1.850ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Табуретка за сите делови од домот, која ќе ви се најде во секое време кога ќе ви притреба дополнително седиште.
Обложено со материјал за помеко седење.
Димензија 45 х 45 х 39 цм
Достапно во сива или кафена боја.

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Софи
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
N2O3A8WFTZ

EAN /   код

EAN /   код
871998740430
1.850ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Табуретка за сите делови од домот, која ќе ви се најде во секое време кога ќе ви притреба дополнително седиште.
Обложено со материјал за помеко седење.
Димензија 45 х 45 х 39 цм
Достапно во сива или кафена боја.

Спецификации

Бренд
KOOPMAN

Карактеристики

Тип на производ
Софи
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
N2O3A8WFTZ

EAN /   код

EAN /   код
871998740430
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.