Slike NOMON Ѕиден часовник New Anda црн
Slike NOMON Ѕиден часовник New Anda црн
Slike NOMON Ѕиден часовник New Anda црн
Slike NOMON Ѕиден часовник New Anda црн
Slike NOMON Ѕиден часовник New Anda црн
Slike NOMON Ѕиден часовник New Anda црн
Slike NOMON Ѕиден часовник New Anda црн
Slike NOMON Ѕиден часовник New Anda црн

NOMON Ѕиден часовник New Anda црн

АНАНАС ШОП
35.500ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

•New Anda е дизајнерски ѕиден часовник, еден од најдобрите и најбарани модели од колекцијата Nomon Ring кој го спојува класичното со винтиџот.
•Со својата елеганција потсетува на дизајнот во 50-тите.
•Совршената комбинација на тенки стрелки и хромирана челична рамка го поттикнува гламурот на секогаш модерните современи класици - суптилни и привлечни во исто време.

Спецификации

Бренд
Nomon

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
HQ2I4YWQZC

EAN /   код

EAN /   код
ANWUHX3IMG
35.500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•New Anda е дизајнерски ѕиден часовник, еден од најдобрите и најбарани модели од колекцијата Nomon Ring кој го спојува класичното со винтиџот.
•Со својата елеганција потсетува на дизајнот во 50-тите.
•Совршената комбинација на тенки стрелки и хромирана челична рамка го поттикнува гламурот на секогаш модерните современи класици - суптилни и привлечни во исто време.

Спецификации

Бренд
Nomon

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
HQ2I4YWQZC

EAN /   код

EAN /   код
ANWUHX3IMG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.