Selected image for PANASONIC Рамка м4 оптима wвтф0844-1wх

PANASONIC Рамка м4 оптима wвтф0844-1wх

60ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

PANASONIC Рамка м4 оптима wвтф0844-1wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.21 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
DMVFCRJV4X

EAN /   код

EAN /   код
ANNIDFAWH0
60ДЕН

Опис на производот

PANASONIC Рамка м4 оптима wвтф0844-1wх

Спецификации

Бренд
Panasonic

Тежина и димензии

Тежина
0.21 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
DMVFCRJV4X

EAN /   код

EAN /   код
ANNIDFAWH0
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.