0 thumbnail image for SKECHERS Детски машки патики FLEX GLOW BOLT
1 thumbnail image for SKECHERS Детски машки патики FLEX GLOW BOLT
2 thumbnail image for SKECHERS Детски машки патики FLEX GLOW BOLT
3 thumbnail image for SKECHERS Детски машки патики FLEX GLOW BOLT
4 thumbnail image for SKECHERS Детски машки патики FLEX GLOW BOLT
Selected image for SKECHERS Детски машки патики FLEX GLOW BOLT
Selected image for SKECHERS Детски машки патики FLEX GLOW BOLT
Selected image for SKECHERS Детски машки патики FLEX GLOW BOLT
Selected image for SKECHERS Детски машки патики FLEX GLOW BOLT
Selected image for SKECHERS Детски машки патики FLEX GLOW BOLT

SKECHERS Детски машки патики FLEX GLOW BOLT

D Sport
3.299 ДЕНЗаштеда 1.320 ДЕН
1.979ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

• Светлечки ѓон
• Прилагодливи врвки и ремен
• Удобност
• Флексибилен ѓон
• Квалитетна изработка

Машките патики Skechers FLEX GLOW BOLT се шарени и сигурно ќе го воодушеват вашето малечко. Тие припаѓаат на серијата Skechers S-Lights, познати по своите светлечки ефекти.

Овие патики имаат прилагодливи врвки и велкро закопчување, што го олеснува облекувањето и прилагодувањето. Со удобна влошка, тие гарантираат максимална удобност при носење. Флексибилниот ѓон придонесува за непречено движење на стапалото, правејќи го одењето и трчањето удобно.

Изработени од висококвалитетни синтетички и текстилни материјали, тие се многу издржливи. Нивниот весел дизајн, збогатен со блескави ефекти како молња и цик-цак форми, ги прави неодоливи за момчињата.

Skechers патиките за момчиња FLEX GLOW BOLT се идеален избор за сите мали кои бараат комбинација од удобност, стил и забава. Со оглед на светлечките детали и колоритниот дизајн, нема да останат незабележани ниту на дневните прошетки ниту на игралиштето.

Дозволете вашето малечко да блесне во Skechers Boys' FLEX GLOW BOLT патиките - атрактивни патики кои комбинираат стил, удобност и забава.

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
24

Ананас ID

Шифра на производот
X70EKL9U3E

EAN /   код

EAN /   код
196989410449
3.299 ДЕНЗаштеда 1.320 ДЕН
1.979ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Светлечки ѓон
• Прилагодливи врвки и ремен
• Удобност
• Флексибилен ѓон
• Квалитетна изработка

Машките патики Skechers FLEX GLOW BOLT се шарени и сигурно ќе го воодушеват вашето малечко. Тие припаѓаат на серијата Skechers S-Lights, познати по своите светлечки ефекти.

Овие патики имаат прилагодливи врвки и велкро закопчување, што го олеснува облекувањето и прилагодувањето. Со удобна влошка, тие гарантираат максимална удобност при носење. Флексибилниот ѓон придонесува за непречено движење на стапалото, правејќи го одењето и трчањето удобно.

Изработени од висококвалитетни синтетички и текстилни материјали, тие се многу издржливи. Нивниот весел дизајн, збогатен со блескави ефекти како молња и цик-цак форми, ги прави неодоливи за момчињата.

Skechers патиките за момчиња FLEX GLOW BOLT се идеален избор за сите мали кои бараат комбинација од удобност, стил и забава. Со оглед на светлечките детали и колоритниот дизајн, нема да останат незабележани ниту на дневните прошетки ниту на игралиштето.

Дозволете вашето малечко да блесне во Skechers Boys' FLEX GLOW BOLT патиките - атрактивни патики кои комбинираат стил, удобност и забава.

Спецификации

Бренд
SKECHERS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
24

Ананас ID

Шифра на производот
X70EKL9U3E

EAN /   код

EAN /   код
196989410449
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.