Slike TAKTIH Шублер механички 150мм прецизност 0.02
Slike TAKTIH Шублер механички 150мм прецизност 0.02

TAKTIH Шублер механички 150мм прецизност 0.02

Меркур
1.250ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Тиктах шублер 150 MM со прецизност од 0.02 MM
• Алатка е изработена од челик минг скала со фиксен завртка над, должина 150mm, прецизност 0,02 мм.

Спецификации

Бренд
TAKTIH

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Точност на израмнување (±)
0.02 mm/m

Тежина

Тежина
0.5 g
Ширина
150 mm

Ананас ID

Шифра на производот
XZTJJLLCHQ

EAN /   код

EAN /   код
694262921493
1.250ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Тиктах шублер 150 MM со прецизност од 0.02 MM
• Алатка е изработена од челик минг скала со фиксен завртка над, должина 150mm, прецизност 0,02 мм.

Спецификации

Бренд
TAKTIH

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Точност на израмнување (±)
0.02 mm/m

Тежина

Тежина
0.5 g
Ширина
150 mm

Ананас ID

Шифра на производот
XZTJJLLCHQ

EAN /   код

EAN /   код
694262921493
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.