Slike TCL Клима-инвертер Elite Lite TAC-12CHSD/XA73IF
Slike TCL Клима-инвертер Elite Lite TAC-12CHSD/XA73IF
Slike TCL Клима-инвертер Elite Lite TAC-12CHSD/XA73IF
Slike TCL Клима-инвертер Elite Lite TAC-12CHSD/XA73IF
Slike TCL Клима-инвертер Elite Lite TAC-12CHSD/XA73IF
Slike TCL Клима-инвертер Elite Lite TAC-12CHSD/XA73IF
Slike TCL Клима-инвертер Elite Lite TAC-12CHSD/XA73IF
Slike TCL Клима-инвертер Elite Lite TAC-12CHSD/XA73IF

TCL Клима-инвертер Elite Lite TAC-12CHSD/XA73IF

АНАНАС ШОП
25.990 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
22.990ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Енергетска класа (seer/scop):a++ (6.1/4.0)
Mаксимален капацитет на ладење:3770.00 w
Mаксимален капацитет на греење:3810.00 w
Просечна моќност:3400/3420 w
Влезна моќност ладење:1130 w
Влезна моќност греење:1005 w
Проток на воздух:550.00 m3
Капацитет на одвлажнување:1.20 l/h
Ниво на бучава:40.00 db
Работна температура:од -20 ℃ до 53 ℃
Маса внатрешна единица:7.50 кг.
Маса надворешна единица:22.00 кг.
Препорачана површина:до 35м2
Фреон: r32
Филтри:филтер за прашина
Димензии надв. единица:712 x 459 x 276мм.

Спецификации

Бренд
TCL

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
VFRMHL9MFF

EAN /   код

EAN /   код
ANMDXJHVSV
25.990 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
22.990ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Енергетска класа (seer/scop):a++ (6.1/4.0)
Mаксимален капацитет на ладење:3770.00 w
Mаксимален капацитет на греење:3810.00 w
Просечна моќност:3400/3420 w
Влезна моќност ладење:1130 w
Влезна моќност греење:1005 w
Проток на воздух:550.00 m3
Капацитет на одвлажнување:1.20 l/h
Ниво на бучава:40.00 db
Работна температура:од -20 ℃ до 53 ℃
Маса внатрешна единица:7.50 кг.
Маса надворешна единица:22.00 кг.
Препорачана површина:до 35м2
Фреон: r32
Филтри:филтер за прашина
Димензии надв. единица:712 x 459 x 276мм.

Спецификации

Бренд
TCL

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
VFRMHL9MFF

EAN /   код

EAN /   код
ANMDXJHVSV
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.