0 thumbnail image for VOX Правосмукалка SL 156 црна
1 thumbnail image for VOX Правосмукалка SL 156 црна
Selected image for VOX Правосмукалка SL 156 црна
Selected image for VOX Правосмукалка SL 156 црна

VOX Правосмукалка SL 156 црна

AНАНАС ШОП
5.490 ДЕНЗаштеда 1.381 ДЕН
4.109ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Правосмукалката Vox SL 156 со резервоар е дизајнирана да ги направи вашите секојдневни домашни работи што е можно поудобни.
Со мотор од 2400 W влегува во категоријата на економични и тивки уреди, без прекумерна потрошувачка на електрична енергија.
Опцијата fail-safe гарантира дека во случај на блокирање, правосмукалката сама ќе се исклучи, со што ќе се спаси моторот од дефекти.
Нејзин составен дел е исто така HEPA филтерот кој ефикасно ги задржува честичките од нечистотија. За време на вшмукувањето, тие остануваат одвоени, што доведува до чист издувен воздух.
Правосмукалката е без кеса. Прашината се таложи во контејнер наменет за оваа намена со волумен од 2л.
Опсегот од 12м., универзалната голема четка и двата додатока ќе ви овозможат да ги вшмукате дури и најоддалечените агли.
Со димензии 46 x 37 x 30см. и тежина од 5,43кг. лесно ќе се вклопи каде и да ја ставите кога не ја користите.

Карактеристики:

Правосмукалка VOX SL 156 со резервоар со капацитет од 2л.
Моќност – 2400 W
Fail-safe – Во случај на затнување, правосмукалката сама се исклучува, заштитувајќи го моторот од расипување
Универзална голема четка
Додатна опрема – Продолжетоци за мебел и ќошови
Multi-cyclone, траен филтер што се пере
Моќност на вшмукување 320 W
Радиус на употреба – 11м.
Тип на цевка – Метална
Рачка - метална
Димензии на уредот (ШxВxД): 46 x 37 x 30см.
Димензии на спакуваниот уред (Ш/В/Д): 48 x 40,5 x 32,5см.
Нето тежина: 5,43кг.
Бруто тежина: 6,63кг.

Гаранција: 25 месеци

Спецификации

Бренд
VOX

Тежина и димензии

Тежина
5.43 kg

Дизајн

Боја на производот
Црна

Технички детали

Капацитет за прашина
2 L
Работен радиус
11 M
Прицврстување со четка
Да
Други карактеристики
Тип на цевка: Метална

Моќ

Јачина на вшмукување
320 W

Изведба

Филтер за перење
Да
ХЕПА систем за филтрација
Да

Ананас ID

Шифра на производот
QEBGVS4Y4R

EAN /   код

EAN /   код
8606108251447
5.490 ДЕНЗаштеда 1.381 ДЕН
4.109ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Правосмукалката Vox SL 156 со резервоар е дизајнирана да ги направи вашите секојдневни домашни работи што е можно поудобни.
Со мотор од 2400 W влегува во категоријата на економични и тивки уреди, без прекумерна потрошувачка на електрична енергија.
Опцијата fail-safe гарантира дека во случај на блокирање, правосмукалката сама ќе се исклучи, со што ќе се спаси моторот од дефекти.
Нејзин составен дел е исто така HEPA филтерот кој ефикасно ги задржува честичките од нечистотија. За време на вшмукувањето, тие остануваат одвоени, што доведува до чист издувен воздух.
Правосмукалката е без кеса. Прашината се таложи во контејнер наменет за оваа намена со волумен од 2л.
Опсегот од 12м., универзалната голема четка и двата додатока ќе ви овозможат да ги вшмукате дури и најоддалечените агли.
Со димензии 46 x 37 x 30см. и тежина од 5,43кг. лесно ќе се вклопи каде и да ја ставите кога не ја користите.

Карактеристики:

Правосмукалка VOX SL 156 со резервоар со капацитет од 2л.
Моќност – 2400 W
Fail-safe – Во случај на затнување, правосмукалката сама се исклучува, заштитувајќи го моторот од расипување
Универзална голема четка
Додатна опрема – Продолжетоци за мебел и ќошови
Multi-cyclone, траен филтер што се пере
Моќност на вшмукување 320 W
Радиус на употреба – 11м.
Тип на цевка – Метална
Рачка - метална
Димензии на уредот (ШxВxД): 46 x 37 x 30см.
Димензии на спакуваниот уред (Ш/В/Д): 48 x 40,5 x 32,5см.
Нето тежина: 5,43кг.
Бруто тежина: 6,63кг.

Гаранција: 25 месеци

Спецификации

Бренд
VOX

Тежина и димензии

Тежина
5.43 kg

Дизајн

Боја на производот
Црна

Технички детали

Капацитет за прашина
2 L
Работен радиус
11 M
Прицврстување со четка
Да
Други карактеристики
Тип на цевка: Метална

Моќ

Јачина на вшмукување
320 W

Изведба

Филтер за перење
Да
ХЕПА систем за филтрација
Да

Ананас ID

Шифра на производот
QEBGVS4Y4R

EAN /   код

EAN /   код
8606108251447
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.