0 thumbnail image for CAPLOONBA Гардеробер со две врати Ruka
1 thumbnail image for CAPLOONBA Гардеробер со две врати Ruka
2 thumbnail image for CAPLOONBA Гардеробер со две врати Ruka
Selected image for CAPLOONBA Гардеробер со две врати Ruka
Selected image for CAPLOONBA Гардеробер со две врати Ruka
Selected image for CAPLOONBA Гардеробер со две врати Ruka

CAPLOONBA Гардеробер со две врати Ruka

ЕНЦИ МЕНЦИ
14.250ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Технички спецификации
Ширина 86 см
Тежина 71 кг
Висина 183 см
Волумен 0,15 m3
Длабочина 51 см

Спецификации

Бренд
CAPLOONBA

Тежина и димензии

Тежина
71 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
6L22RL8VKH

EAN /   код

EAN /   код
AN1UVDQQCW
14.250ДЕН

Опис на производот

Технички спецификации
Ширина 86 см
Тежина 71 кг
Висина 183 см
Волумен 0,15 m3
Длабочина 51 см

Спецификации

Бренд
CAPLOONBA

Тежина и димензии

Тежина
71 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
6L22RL8VKH

EAN /   код

EAN /   код
AN1UVDQQCW
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.