Slike METALAC Длабоко тенџере класично 28цм/10л со капак тегет
Slike METALAC Длабоко тенџере класично 28цм/10л со капак тегет

METALAC Длабоко тенџере класично 28цм/10л со капак тегет

АНАНАС ШОП
1.589 ДЕНЗаштеда 239 ДЕН
1.350ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 28цм; Волумен 10л; Висина 160мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
Y7FZXSEGH1

EAN /   код

EAN /   код
8600034186880
1.589 ДЕНЗаштеда 239 ДЕН
1.350ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 28цм; Волумен 10л; Висина 160мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
Y7FZXSEGH1

EAN /   код

EAN /   код
8600034186880

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.