Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED
Slike SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED

SAMSUNG Телевизор UE50CU7172UXXH Smart TV, 50'', 4K, E-LED

АНАНАС ШОП
40.900 ДЕНЗаштеда 16.110 ДЕН
24.790ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• СЛИКИ ВРВЕН КВАЛИТЕТ: Телевизорот Samsung UE50CU7172UXXH има резолуција од 3840 x 2160 px, репродуцирајќи го секој детал кристално чист, со поддршка за HDR и милијарда нијанси на бои
• ПАМЕТНИ ФУНКЦИИ ЗА ЛЕСНА РАБОТА: Со оперативниот систем Tizen Smart TV, овој паметен телевизор UE50CU7172UXXH ви овозможува да пристапите до веб-прелистувачот и да ги користите функциите SmartThings
• ПРОШИРЕТЕ ЈА ВАШАТА ЗАБАВА: уживајте во безброј опции за поврзување со 3 HDMI порти, 1 USB порт и интегриран Bluetooth за безжично поврзување аудио уреди
• КОНВЕРЕН ЗВУК КОЈ ОСТАВУВА Впечаток: Благодарение на излезот на звук од 20 W RMS, 2 звучници и функцијата Multiroom Link, ова е идеален телевизор за незаборавно искуство гледајќи филмови, серии и игри
• ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН КОЈ ПРИДОНЕСУВА ЗА СЕКОЈ ПРОСТОР: Со димензии од 1116,8 x 719,1 x 250,2 mm (со држач) и без граници од 3 страни, овој телевизор се издвојува како шармантен додаток во вашиот ентериер


Телевизорот Samsung UE50CU7172UXXH е премиум телевизор кој комбинира импресивна слика, паметни функции и елегантен дизајн. Дијагоналата од 50" со резолуција од 3840 x 2160 px ви овозможува да уживате во неверојатен квалитет на сликата, со поддршка за HDR и милијарда нијанси на бои. Овој телевизор доаѓа и со E-LED екран кој обезбедува форма на рамен екран за максимално уживање во било која содржина.< br />
Samsung UE50CU7172UXXH доаѓа и со голем број паметни функции кои ви го олеснуваат животот. Со оперативниот систем Tizen Smart TV, имате пристап до веб-прелистувач и можете да ги користите функциите SmartThings за уште поголема удобност.

Кога станува збор за поврзувањето, овој телевизор има 3 HDMI порти и 1 USB порт, што ви овозможува лесно поврзување со различни уреди како што се гејмерски конзоли, Blu-ray плеери и друго. Опремен е и со интегриран Bluetooth за безжично поврзување на аудио уреди, што ви овозможува да уживате во супериорен звук додека гледате содржина.

Овој телевизор Samsung доаѓа и со извонредни перформанси на звукот. Со RMS излез на звук од 20W, 2 звучници и поддршка за функцијата Multiroom Link, ви обезбедува богат и јасен звук што придонесува за целокупното доживување при гледањето.

Вреди да се спомене и неговиот елегантен дизајн. Со димензии од 1116,8 x 719,1 x 250,2 mm (со држач) и без рабови од 3 страни, овој телевизор ќе додаде стил на секој простор.

Спецификации

Бренд
Samsung

Дизајн

Боја на производот
Црна

Функција за паметна телевизија

Smart TV
Да

Приказ

Дијагонала на екранот
50 "

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
1
Број на HDMI порти
3

Мрежа

Bluetooth
Да
Wi-Fi
Да

Тежина

Ширина (со држач)
1116.8 mm
Длабочина (со држач)
250.2 mm
Ширина (без држач)
1116.8 cm
Должина (без држач)
59.9
Висина (без држач)
644.2 cm

Ананас ID

Шифра на производот
LI7MEMT4GW

EAN /   код

EAN /   код
8806094853438
40.900 ДЕНЗаштеда 16.110 ДЕН
24.790ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• СЛИКИ ВРВЕН КВАЛИТЕТ: Телевизорот Samsung UE50CU7172UXXH има резолуција од 3840 x 2160 px, репродуцирајќи го секој детал кристално чист, со поддршка за HDR и милијарда нијанси на бои
• ПАМЕТНИ ФУНКЦИИ ЗА ЛЕСНА РАБОТА: Со оперативниот систем Tizen Smart TV, овој паметен телевизор UE50CU7172UXXH ви овозможува да пристапите до веб-прелистувачот и да ги користите функциите SmartThings
• ПРОШИРЕТЕ ЈА ВАШАТА ЗАБАВА: уживајте во безброј опции за поврзување со 3 HDMI порти, 1 USB порт и интегриран Bluetooth за безжично поврзување аудио уреди
• КОНВЕРЕН ЗВУК КОЈ ОСТАВУВА Впечаток: Благодарение на излезот на звук од 20 W RMS, 2 звучници и функцијата Multiroom Link, ова е идеален телевизор за незаборавно искуство гледајќи филмови, серии и игри
• ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН КОЈ ПРИДОНЕСУВА ЗА СЕКОЈ ПРОСТОР: Со димензии од 1116,8 x 719,1 x 250,2 mm (со држач) и без граници од 3 страни, овој телевизор се издвојува како шармантен додаток во вашиот ентериер


Телевизорот Samsung UE50CU7172UXXH е премиум телевизор кој комбинира импресивна слика, паметни функции и елегантен дизајн. Дијагоналата од 50" со резолуција од 3840 x 2160 px ви овозможува да уживате во неверојатен квалитет на сликата, со поддршка за HDR и милијарда нијанси на бои. Овој телевизор доаѓа и со E-LED екран кој обезбедува форма на рамен екран за максимално уживање во било која содржина.< br />
Samsung UE50CU7172UXXH доаѓа и со голем број паметни функции кои ви го олеснуваат животот. Со оперативниот систем Tizen Smart TV, имате пристап до веб-прелистувач и можете да ги користите функциите SmartThings за уште поголема удобност.

Кога станува збор за поврзувањето, овој телевизор има 3 HDMI порти и 1 USB порт, што ви овозможува лесно поврзување со различни уреди како што се гејмерски конзоли, Blu-ray плеери и друго. Опремен е и со интегриран Bluetooth за безжично поврзување на аудио уреди, што ви овозможува да уживате во супериорен звук додека гледате содржина.

Овој телевизор Samsung доаѓа и со извонредни перформанси на звукот. Со RMS излез на звук од 20W, 2 звучници и поддршка за функцијата Multiroom Link, ви обезбедува богат и јасен звук што придонесува за целокупното доживување при гледањето.

Вреди да се спомене и неговиот елегантен дизајн. Со димензии од 1116,8 x 719,1 x 250,2 mm (со држач) и без рабови од 3 страни, овој телевизор ќе додаде стил на секој простор.

Спецификации

Бренд
Samsung

Дизајн

Боја на производот
Црна

Функција за паметна телевизија

Smart TV
Да

Приказ

Дијагонала на екранот
50 "

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
1
Број на HDMI порти
3

Мрежа

Bluetooth
Да
Wi-Fi
Да

Тежина

Ширина (со држач)
1116.8 mm
Длабочина (со држач)
250.2 mm
Ширина (без држач)
1116.8 cm
Должина (без држач)
59.9
Висина (без држач)
644.2 cm

Ананас ID

Шифра на производот
LI7MEMT4GW

EAN /   код

EAN /   код
8806094853438
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.