Slike VISION Сет за сол и бибер со држач за салфетки 4пар Елкода
Slike VISION Сет за сол и бибер со држач за салфетки 4пар Елкода
Slike VISION Сет за сол и бибер со држач за салфетки 4пар Елкода
Slike VISION Сет за сол и бибер со држач за салфетки 4пар Елкода
Slike VISION Сет за сол и бибер со држач за салфетки 4пар Елкода
Slike VISION Сет за сол и бибер со држач за салфетки 4пар Елкода
Slike VISION Сет за сол и бибер со држач за салфетки 4пар Елкода
Slike VISION Сет за сол и бибер со држач за салфетки 4пар Елкода

VISION Сет за сол и бибер со држач за салфетки 4пар Елкода

Vision Centar Gostivar
499ДЕН

Боја:Светло кафеава

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус.
Димензии:26x6.5x8 cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
X7BMODKAZ6

EAN /   код

EAN /   код
8681734408809
499ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус.
Димензии:26x6.5x8 cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
X7BMODKAZ6

EAN /   код

EAN /   код
8681734408809

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.