Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела
Slike XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела

XIAOMI Робот правосмукалка E10, 400 ml, бела

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
12.490 ДЕНЗаштеда 2.500 ДЕН
9.990ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• КВАЛИТЕТНО ВШМУКУВАЊЕ: роботската правосмукалка Xiaomi Robot E10 е висококвалитетна роботска правосмукалка со моќност на вшмукување од 4000 Pa која овозможува брзо и ефикасно длабоко чистење
• АВТОМАТСКО ПОЛНЕЊЕ: независно враќање во базата за полнење по завршувањето на чистењето
• ПАМЕТНО ПЛАНИРАЊЕ РУТА: Благодарение на функцијата за паметно планирање патека, оваа роботска правосмукалка на Xiaomi ефикасно ја чисти просторијата без да пропушти место
• ФЛЕКСИБИЛНА ЧЕТКА И СЕНЗОРИ: Високо флексибилната и цврста странична четка ефикасно ја собира прашината, а вградените сензори овозможуваат полесно ракување со чистењето во сложени домашни средини
• НАПРЕДНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ: Со 3 режими на чистење, 4 прилагодливи нивоа на вшмукување и 3 нивоа на проток на вода, правосмукалката обезбедува широк опсег на опционални поставки за да одговараат на сите ваши потреби за чистење

Роботот правосмукалка Xiaomi Robot E10 е супериорна безжична роботска правосмукалка која обезбедува квалитетно чистење до најмалите детали.

Со моќност на вшмукување од 4000 Pa, совршена е за длабинско чистење на сите подови во вашиот дом. Благодарение на автоматското полнење, правосмукалката сама се враќа во базата за полнење, така што нема да мора да се грижите за нивото на енергија во батеријата.

Една од нејзините главни карактеристики е паметното планирање на патеката, со што просторот во вашиот дом е исчистен ефикасно и темелно. Со помош на 3 методи за чистење и 4 прилагодливи нивоа на вшмукување, можете да ја прилагодите моќта на вшмукување според вашите потреби и преференции.

Флексибилната странична четка овозможува ефикасно собирање на прашината од тешко достапни места, додека вградените сензори обезбедуваат безбедно чистење во сложени домашни средини.

Роботската правосмукалка Xiaomi Robot Mop E10 има и паметен резервоар за вода со 3 нивоа на проток, што овозможува автоматско прилагодување на излезот на вода врз основа на различни површини. Ова е особено корисно за чистење на тврди подови и теписи.

Опремена со батерија од 2600 mAh што сама се полни, правосмукалката обезбедува долготрајно и ефективно чистење. Исто така, има интегрирана гумена главна четка и 2-во-1 контејнер за прашина и течност, што ви дава сѐ што ви треба за темелно чистење на домот.

Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Дизајн

Боја на производот
Бела

Технички детали

Капацитет за прашина
0.4 L

Изведба

Ниво на бучава
60 dB

Ананас ID

Шифра на производот
EHEQXV52UX

EAN /   код

EAN /   код
6941812703670
12.490 ДЕНЗаштеда 2.500 ДЕН
9.990ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• КВАЛИТЕТНО ВШМУКУВАЊЕ: роботската правосмукалка Xiaomi Robot E10 е висококвалитетна роботска правосмукалка со моќност на вшмукување од 4000 Pa која овозможува брзо и ефикасно длабоко чистење
• АВТОМАТСКО ПОЛНЕЊЕ: независно враќање во базата за полнење по завршувањето на чистењето
• ПАМЕТНО ПЛАНИРАЊЕ РУТА: Благодарение на функцијата за паметно планирање патека, оваа роботска правосмукалка на Xiaomi ефикасно ја чисти просторијата без да пропушти место
• ФЛЕКСИБИЛНА ЧЕТКА И СЕНЗОРИ: Високо флексибилната и цврста странична четка ефикасно ја собира прашината, а вградените сензори овозможуваат полесно ракување со чистењето во сложени домашни средини
• НАПРЕДНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ: Со 3 режими на чистење, 4 прилагодливи нивоа на вшмукување и 3 нивоа на проток на вода, правосмукалката обезбедува широк опсег на опционални поставки за да одговараат на сите ваши потреби за чистење

Роботот правосмукалка Xiaomi Robot E10 е супериорна безжична роботска правосмукалка која обезбедува квалитетно чистење до најмалите детали.

Со моќност на вшмукување од 4000 Pa, совршена е за длабинско чистење на сите подови во вашиот дом. Благодарение на автоматското полнење, правосмукалката сама се враќа во базата за полнење, така што нема да мора да се грижите за нивото на енергија во батеријата.

Една од нејзините главни карактеристики е паметното планирање на патеката, со што просторот во вашиот дом е исчистен ефикасно и темелно. Со помош на 3 методи за чистење и 4 прилагодливи нивоа на вшмукување, можете да ја прилагодите моќта на вшмукување според вашите потреби и преференции.

Флексибилната странична четка овозможува ефикасно собирање на прашината од тешко достапни места, додека вградените сензори обезбедуваат безбедно чистење во сложени домашни средини.

Роботската правосмукалка Xiaomi Robot Mop E10 има и паметен резервоар за вода со 3 нивоа на проток, што овозможува автоматско прилагодување на излезот на вода врз основа на различни површини. Ова е особено корисно за чистење на тврди подови и теписи.

Опремена со батерија од 2600 mAh што сама се полни, правосмукалката обезбедува долготрајно и ефективно чистење. Исто така, има интегрирана гумена главна четка и 2-во-1 контејнер за прашина и течност, што ви дава сѐ што ви треба за темелно чистење на домот.

Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Дизајн

Боја на производот
Бела

Технички детали

Капацитет за прашина
0.4 L

Изведба

Ниво на бучава
60 dB

Ананас ID

Шифра на производот
EHEQXV52UX

EAN /   код

EAN /   код
6941812703670
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.